Середньоранній, високоурожайний сорт, вегетаційний період якого складає 35-40 днів. Коренеплід жовтого кольору, круглої форми, масою 200-300 гр. Дуже соковита і смачна м'якоть. Плоди багаті на вітаміни та інші корисні речовини. Сорт стійкий до несприятливої погоди, особливо до холодів.
Насіння редиски Сора
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Редиска «Сора»
Ультраранній сорт для всесезонного вирощування, в тому числі ранньою весною і восени в плівкових теплицях. Урожай формує на 20-22 день після перших сходів. Висока однорідність коренеплодів, яка навіть при переростанні не утворює порожнеч.
Висівання насіння
Редиска досить холодостійка рослина, терпить заморозки до -2°С. Його вирощують у польових умовах безрозсадним способом у кілька етапів за сезон, за винятком червня (піде у стрілку).
Весняний посів – в останніх числах березня, коли земля ще промерзла. Щоб свіжий овоч завжди був на столі, сійте частинами з інтервалом в 10-20 днів.
Осінній посів (для середньостиглих сортів) - наприкінці липня і до першої декади вересня, у цей термін формуються великі і лежкі коренеплоди.
Підзимовий посів - з 10 по 20 листопада, забезпечує збирання на три тижні раніше, ніж при ранньовесняному. Вибирають вирівняне сонячне місце, яке не підтоплюється талими водами. Рядки нарізають у жовтні-листопаді, а коли встановиться морозна погода, сіють сухим насінням, і засипають перегноєм або торфом на глибину 2 см.
Щільність висіву насіння редиски «Сора»
Висівають у борозни, які простягають одну за одною, на відстані 10 см і більше. Проміжок між насінням у канавці близько 5 см, закладення 1-2 см, при глибокому закладенні плоди викривляються.
З якими культурами краще рости редисці?
Багаторічні спостереження показали, що непогано почувається у спільних посадках з цибулею-сіянкою , яка захищає редиску від шкідників та деяких захворювань.
Збирання врожаю
Виконують у кілька етапів, з проміжком у пару днів. Ранні сорти не можна перетримувати, тому що вони дуже швидко стають в'ялими і набувають гіркуватого присмаку.
Оригинальные коды товаров
Оригинальные коды товаров
Однорічна трав’яниста рослина. Вирощується розсадним способом або безпосередньо висівом насіння в грунт. Кущ висотою до 50 см, зелений, компактний. Стійкий до хвороб. Має високі смакові і товарні якості і неповторний лимонний аромат. використовують в сежем вигляді в якості салатної зелені, а також як пряно-смакову приправу в домашній кулінарії і при консервуванні.
Оригинальные коды товаров
Багаторічна рослина, народна назва якої "аптечний кріп", у їжу використовують усі частини рослини - і молоде листя, і потовщені черешки, як у свіжому вигляді, так і переробленому (можна варити, запікати, тушкувати, сушити).
Оригинальные коды товаров
Коренеплоди округлої форми, масою 200-400 г, гладкі, шкірка тонка, червоного кольору. М'якоть біла, щільна, соковита, має приємний слабо-гострий смак. Сорт добре зберігається до весни. Для зимового зберігання висаджується на початку липня. Рекомендується для вживання у свіжому вигляді. Широко використовується в народній медицині, завдяки чудовим цілющим властивостям для органів травлення, виводить токсини з організму.