Насіння редьки Одеська 5 10г
Нова пошта до відділення (за тарифами перевізника)
Нова пошта до двері кур'єром (за тарифами перевізника)
Самовивіз з магазину (Безкоштовно)
- Онлайн-оплата карткою Visa або Mastercard через WayForPay
- Оплата при отриманні товару (накладений платіж або кур'єру)
- Безготівкова оплата (IBAN) - оплатіть на рахунком без ПДВ
Сорт редьки білого кольору Одеська рекомендуються для вирощування у відкритому ґрунті та під плівковими укриттями. Овочі мають гарний товарний вигляд: поверхня покрита гладкою не дуже товстою шкіркою білого забарвлення. До переваг сорту відносять його відмінні товарні та смакові характеристики, стійкість до розтріскування та невеликих заморозків. Крім того, він чудово транспортується та довго зберігається – у холодному приміщенні може лежати до 1 місяця. Цей редис використовують у приготуванні холодних супів, різноманітних овочевих салатах та закусках.
Редька Одеська – опис та характеристики сорту
- термін дозрівання редьки: через 40-46 день після появи паростків;
- плід: досить великий (7 см у діаметрі), має округлу форму;
- середня вага: 40-70 грамів;
- шкірка: білого кольору, рівна та гладка;
- м'якоть: соковита, щільна;
- смакові характеристики: гостро-солодкий, без сильно вираженої гіркоти;
- врожайність: висока, до 3 кг з м2;
- терміни посадки: квітень;
- місце вирощування: можна висівати на відкриту грядку та під плівку;
- місце розташування: сонячна ділянка;
- ґрунт: родючий, помірно вологий;
- полив: частий;
- підживлення: двічі на рік мінеральними добривами;
- хворобостійкість: не схильний до захворювань;
- транспортабельність: висока;
- лежкість: відмінна, до 45 діб у прохолодному місці.
Технологія вирощування редьки в домашніх умовах:
Насіння редьки сіють у ґрунт у квітні, коли температура землі буде вищою 8 градусів. Місце вибирають там, де насамперед сходить сніг, з родючим ґрунтом, але не надто важким. Ділянка має бути добре освітленою. Цей сорт дуже вимогливий до води, тому необхідно забезпечити культурі регулярний полив. Зібраний урожай можна зберігати в холодильнику або льоху протягом 4-5 тижнів (при 3-5 °C).
Оригинальные коды товаров
Досить холодостійка рослина і при посівах ранньою весною, коли в грунті багато вологи, дає хороший урожай. Коріандр та кінза – це назва різних частин однієї рослини. Коріандром зазвичай називають насіння рослини, а його зелень часто називають кінзою. Вегетаційний період 30-40 днів. Щоб мати свіжу зелень, насіння можна сіяти кілька разів з проміжком часу між посівами 15-20 днів (період посіву – починаючи з ранньої весни до середини літа).
Оригинальные коды товаров
Редиска Білосніжка – це чудовий вибір для тих, хто прагне високоякісного врожаю середньостиглого кореня. Цей сорт відрізняється не лише своєю швидкістю дозрівання, але й чудовим смаком, роблячи його ідеальним доповненням до вашого городу. Посів насіння Білосніжка - це обіцянка багатого, соковитого врожаю, який порадує вас своєю красою та смаковими якостями.
Однією з ключових переваг середньостиглих редис Білосніжка є їхня висока врожайність. Насіння цього сорту розроблене з використанням передових технологій селекції, що забезпечує оптимальні умови для успішного зростання та розвитку рослин. Це дозволяє отримати значну кількість чудових коренеплодів із мінімальними зусиллями.
Оригинальные коды товаров
Середньостиглий високоврожайний сорт. Від повних сходів до збору врожаю 22-25 днів. Рослина характеризується тим, що володіє коренеплодами круглої форми, червоного кольору з білим кінчиком. М'якоть біла, соковита, щільна, напівгострого смаку. Допускається вирощувати на відкритому грунті, в скляних і плівкових теплицях у весняний та осінній період. Посів насіння у відкритий грунт початок квітня - середина серпня. Всі ці фактори сприятливо впливають на якість товарної продукції.
Оригинальные коды товаров
Середньостиглий високоврожайний сорт зимньої редьки. Плоди крупні, мають гострий смак. Редька чорна – хоча й гірка, але дуже корисна рослина. Вітамінний склад цього овочу ідеально збалансований. Рекордсмен по кількості ефірних масел і органічних сполук. Вміщує велику кількість необхідних для здоров'я мікроелементів – заліза, калію та магнію.